Vi søker flere teknikere til vårt datasenter team i Narvik!
Daikin ekspanderer i Nord. Vi levere til et av våre mest spennende prosjekter innen datasenterkjøling i Narvik-området. Her kan du muligheten til å bli en del av norsk datasenterhistorie og jobbe med det råeste utstyret markedet har å by på samt være med på den utrolige spennende veksten innen blant annet dette segmentet.
Hvorfor velge Daikin?
- En global gigant i ryggen: Daikin omsatte for over 345 milliarder globalt i 2025. For deg betyr det en trygg arbeidsplass med enorme ressurser, profesjonelt utstyr og de beste systemene for support.
- Teknologi i front: Jobb med både luftkjølte isvannsmaskiner med frikjøling, ventilasjonsmaskiner, og DX-produkter.
- Eierskap og utvikling: Du følger prosjektet over tid – fra mottak og igangkjøring til service og vedlikehold.
- Direktelinje: Tett samarbeid med Daikins fabrikker i Europa.
- Betingelser: Gode lønns- og forsikringsvilkår, samt egen servicebil.
Arbeidssted: Nordmoveien, 8530 Bjerkvik
Spørsmål om stillingen:
Morten Schaug, Service Manager.
Mobilnr.: 91 90 20 52
Søknadsfrist: Snarest
Dine kvalifikasjoner:
- Gyldig F-gass sertifisering er et krav.
- Relevant erfaring fra kulde, industri eller elektro (fagbrev er ikke et krav ved solid praktisk bakgrunn).
- Løsningsorientert og selvgående, med fokus på kvalitet.

Om Daikin:
Daikin er verdensledende innen HVAC og har vært i bransjen siden 1924. Vi er i kraftig vekst i det norske industrimarkedet og inntar nå store deler av datasenter-segmentet. Vi verdsetter åpenhet og rettferdighet, og bygger et miljø der teknisk kompetanse blir sett og belønnet.