Nyheter

Airmaster satser desentralt

Illustrasjonsbilde
Illustrasjonsbilde

Av Bjørn Laberg

– I den forbindelse kommer vi til å presentere vår desentrale ventilasjonsanlegg, AM 1000 og AM 500, som for øvrig er perfekt tilpasset skolebygg, sier Kerstin Seifert, markedssjef hos danske Airmaster.

– Vi vil også vise fram vårt nyeste produkt, Airmaster Airlinq® Online, som er en profesjonell webportal. Her kan kunden selv styre og betjene sine ventilasjonsanlegg, sier Seifert.

– Hos Airmaster har vi i løpet av de senere årene opplevd en markant stigende etterspørsel etter våre desentrale ventilasjonsløsninger, både når det gjelder nybygg, tilbygg og renovering. Pågangen fra entreprenører, rådgivende ingeniører, arkitekter og installatører har vært stor. Dette er en av grunnene til at vi nå i sommer ansatte enda en sterk salgssjef i Norge, sier Kerstin Seifert.

Airmaster kan du treffe på stand D01-01.