Det nye bygget et er lavenergibygg med energimerke B. Innflyttingen ble markert med lunsj og omvisning for ansatte, kunder og samarbeidspartnere og et miniseminar med fokus på fremtiden innen bransjen.
Håkan Skarvikmo fra SAE Vind, Thore André Thorsen fra Skanska, Jan Pedersen fra Agder Energi, Torhild Fjermedal Pettersen fra Agder Energi Nett og Kjell O. Johannesen fra NODE ga et innblikk i hva landsdelen i sør står for, og hva som er prioriterte oppgaver i tiden som kommer.
Dessuten orienterte Peter Rejlers, Eva Nygren og Kjell Myrann fra REJLERS om selskapets videre planer i Norge.
Rejlers Consulting er et rådgivende ingeniørfirma med rundt 100 årsverk fordelt på hovedkontoret i Kristiansand og seks avdelingskontorer i Agder samt i Drammen og på Hamar.