Nyheter

VVS aktuelt og Bad og bolig i nytt hus

F.v: Redaksjonssjef Anton Granhus i Byggfakta DOCU ønsker Odd Borgestrand og VVS aktuelt velkommen med på laget. (Foto: Birgitte Sofie Henriksen)
F.v: Redaksjonssjef Anton Granhus i Byggfakta DOCU ønsker Odd Borgestrand og VVS aktuelt velkommen med på laget. (Foto: Birgitte Sofie Henriksen)
15.06.10: I mai ble det kjent at Byggfakta DOCU har kjøpt VVS aktuelt og Bad og bolig. Nå er redaksjonen på plass i nye lokaler i Moss.

Av Birgitte Sofie Henriksen

Byggfakta DOCU som gir ut Byggaktuelt, Hotellmagasinet og Offentlig drift overtok VVS aktuelt og Bad og bolig fra Linc Media den 9. juni.

Samme redaktør
Redaksjonen i VVS aktuelt kommer i stor grad til å arbeide som tidligere, med stor vekt på gode og seriøse saker i bladet og daglige nyhetsoppdateringer på nettsidene. Odd Borgestrand fortsetter som redaktør for VVS aktuelt, og Birgitte Henriksen fortsetter som redaktør for Bad og bolig.

– Vi ønsker våre nye medarbeidere hjertelig velkommen, og ser fremover med forventning, sier redaksjonssjef Anton Granhus, som ser for seg at overtakelsen av VVS aktuelt vil kunne gi gode synergieffekter i forhold til de øvrige produktene.

Også Ketil Sterner som var ansatt som markedssjef hos Linc Media fortsetter med salg for VVS aktuelt og Bad og bolig hos Byggfakta DOCU.