Nyheter

Ny salgsingeniør hos Grundfos

18.04.07: Tor Arvid Eriksen har begynt som ny salgsingeniør hos Grundfos Pumper AS. Tor er utdannet elektriker og har senere utviklet en spisskompetanse innen elektro/automasjon i VVS sektoren

 

 

 

Med sin 20 år lange bakgrunn fra byggautomasjon, blir Grundfos styrket av Tor sin kunnskap og lange erfaring på elektronikk og styringer, som blir en stadig større del av det pumpetekniske utstyret, samt annet VVS utstyr. Tor vil med sin bakgrunn bringe på banen en helhetsforståelse for automasjon som våre kunder vil nyte godt av.

 

Tor er basert i Stavanger og Grundfos utvider dermed sin tilgjengelighet og tilstedeværelse for eksisterende og nye kunder i distrikt Rogaland. Han vil primært jobbe innen VVS-sektoren, men vil bidra med sin spisskompetanse også for distriktets VA- og industrikunder.