Sanitær

Solid vekst i medlemsmassen

Bildet: Fra utdelingen av prisen som Årets leverandør. Den gikk til Armaturjonsson v/ Rune Enderud. Avtale- og økonomiansvarlig Bjørn Moen deler ut prisen
Bildet: Fra utdelingen av prisen som Årets leverandør. Den gikk til Armaturjonsson v/ Rune Enderud. Avtale- og økonomiansvarlig Bjørn Moen deler ut prisen
13.04.10: Over 250 deltakere hadde funnet veien til Stavanger og Clarion Hotell for å delta under Rørkjøps årsmøte 2010.
Av Birgitte Sofie Henriksen

– Vi er en av de største kundene til Ahlsell og Heidenreich og vi har planer om å forsette økningen, proklamerte kjedeleder Frank Olsen stolt fra scenen i forbindelse med årsmøtet. 

Årets leverandør
Kjeden vokser stadig, og per i dag har den over 280 medlemsbedrifter. Olsen mener den sterke posisjonen skyldes de mange medlemmene som jevnt og trutt handler på de inngåtte avtalene. 

Med til Årsmøtet hører også kåring av Årets leverandør. Prisen gikk til Armaturjonsson AS ved Rune Enderud.
– Bakgrunnen for utmerkelsen er kraftig vekst blant Rørkjøps medlemmer, Rune og de andre ansattes oppfølging og kompetanse, samt produktenes kvalitet, skriver Rørkjøp i en pressemelding til VVS aktuelt. 

Fremover blir felles profilering på biler og butikker viktige satsingsområder. Rørkjøp har også tatt i bruk de sosiale medier i sin kommunikasjon med omverdenen, og opprettet egen side på FaceBook.