Nyheter

Duravit med verdensnyheter

31.01.06: Duravit lanserte i dag nye, imponerende sanitærkolleksjoner. Ved hjelp av de ypperste designere fra blant annet Eoos Design og Sieger Design har selskapet fått frem produkter verden aldri har sett maken til.

VVS Aktuelt var som eneste norske fagblad til stede på gigantlansering i Tyskland sammen med pressefolk fra 49 land.

– Hele kolleksjonen er i produksjon nå, vi regner med å ha alt klart på markedet om et par måneder, sa en strålende fornøyd Hege Galteland (bildet) til VVS Aktuelt midt under dagens arrangement. Hun er markedssjef for Duravits nye avdeling i Norge, og har stor tro på at dette er produkter som vil slå godt an i de norske baderom.



Det ble presentert teknologiske og designmessige nyvinninger på flere felt, dette og mye mer presenteres i VVS Aktuelt nr. 2, som går i trykken i slutten av februar.